BOMBKI SZKLANE PEJZAŻE Jest 6 produktów.

Aktywne filtry

  • Nowy

BOMBKA 12CM BORDOWY KOŚCIÓŁ

Ręcznie wykonana oraz dekorowana szklana bombka o średnicy 12 cm. Na srebrzystobiałym matowym tle namalowany jest zimowy pejzaż z bordowym kościołem i domkami. Drzewka posypane są  grubym brokatem w kształcie diamencików, który pięknie odbija światło. Góra i dół bombki ozdobione wypukłym srebrnym ornamentem. Bombka wykonana w Polsce. Zapakowana w pojedyncze kartonowe pudełko.

53,00 zł Brutto
  • Nowy

BOMBKA 12CM DOMKI Z CHOINKĄ

Ręcznie wykonana oraz dekorowana szklana bombka o średnicy 12 cm. Na złotym matowym tle namalowany jest górski zimowy pejzaż z chatkami z ośnieżonymi dachami i przystrojoną choinką. Drzewka posypane są drobnymi szklanymi kuleczkami pięknie mieniącymi się w świetle. Całość udekorowana brokatem. Bombka wykonana w Polsce. Zapakowana w pojedyncze kartonowe pudełko.

53,00 zł Brutto
  • Nowy

BOMBKA 12CM BAJKOWA WIOSKA

Ręcznie wykonana oraz dekorowana szklana bombka o średnicy 12 cm. Na złotym matowym tle namalowany jest zimowy, bajkowy pejzaż z chatkami z wieżyczkami. Drzewka posypane są drobnymi złotymi kuleczkami. Całość udekorowana pięknie mieniącym się brokatem. Bombka wykonana w Polsce. Zapakowana w pojedyncze kartonowe pudełko.

53,00 zł Brutto