Nowe produkty Jest 25 produktów.

Aktywne filtry

  • Nowy

BOMBKA 12CM DOMKI Z CHOINKĄ

Ręcznie wykonana oraz dekorowana szklana bombka o średnicy 12 cm. Na złotym matowym tle namalowany jest górski zimowy pejzaż z chatkami z ośnieżonymi dachami i przystrojoną choinką. Drzewka posypane są drobnymi szklanymi kuleczkami pięknie mieniącymi się w świetle. Całość udekorowana brokatem. Bombka wykonana w Polsce. Zapakowana w pojedyncze kartonowe pudełko.

53,00 zł Brutto
  • Nowy

BOMBKA 12CM BORDOWY KOŚCIÓŁ

Ręcznie wykonana oraz dekorowana szklana bombka o średnicy 12 cm. Na srebrzystobiałym matowym tle namalowany jest zimowy pejzaż z bordowym kościołem i domkami. Drzewka posypane są  grubym brokatem w kształcie diamencików, który pięknie odbija światło. Góra i dół bombki ozdobione wypukłym srebrnym ornamentem. Bombka wykonana w Polsce. Zapakowana w pojedyncze kartonowe pudełko.

53,00 zł Brutto
  • Nowy

BOMBKA MUCHOMOR MAT

Szklana bombka w kształcie muchomora na długiej nóżce. Grzybek w kolorze czerwonym matowym z białymi brokatowymi kropkami, nóżka biała z brokatową trawą. Bombka ręcznie pomalowana oraz ozdobiona brokatem. W całości wykonana w Polsce. Muchomorki mogą nieznacznie różnić się od siebie kształtem oraz wielkością, ponieważ każdy z nich został uformowany ze szkła ręcznie, bez użycia formy.

25,00 zł Brutto