Nowe produkty Jest 22 produktów.

  • Nowy produkt

BOMBKA SMOK

Ręcznie wykonana oraz dekorowana szklana bombka formowa w kształcie smoka. Pomalowana matowym zielonym lakierem, brzuszek, ogon i skrzydła w kolorze żółtym z pomarańczowymi przetarciami.  Ozdobiona błyszczącym brokatem. Produkt polski. 

38,00 zł Brutto
  • Nowy produkt

BOMBKA PODKOWA

Ręcznie wykonana szklana bombka formowa w kształcie podkowy. Z jednej strony namalowany jest stroik z gwiazdy betlejemskiej z dwoma świecami, z drugiej zimowy pejzaż. Bombka ręcznie malowana oraz dekorowana brokatem i drobnymi złotymi kuleczkami. W całości wykonana w Polsce. Zapakowana w kartonowe pudełko z przezroczystą szybką.

39,00 zł Brutto
  • Nowy produkt

BOMBKA MIKOŁAJ Z CHOINKĄ

Ręcznie wykonana oraz dekorowana szklana bombka formowa w kształcie stojącej postaci Świętego Mikołaja. Mikołaj w jednej ręce trzyma małą choinkę, a w drugiej latarenkę. Bombka ręcznie pomalowana oraz ozdobiona połyskującym brokatem. W całości wykonana w Polsce.

50,00 zł Brutto
  • Nowy produkt

BOMBKA MIŚ PANDA

Ręcznie wykonana oraz dekorowana szklana bombka formowa w kształcie pandy. Miś w kolorze czarno-białym, ubrany w czapkę i kubraczek Św. Mikołaja. Ozdobiony błyszczącym brokatem oraz brokatowymi igiełkami. W całości wykonany w Polsce. 

34,00 zł Brutto
  • Nowy produkt

BOMBKA MUCHOMOR

Szklana bombka w kształcie muchomora na długiej nóżce. Grzybek w kolorze czerwonym z białymi brokatowymi kropkami, nóżka srebrzystobiała z brokatową trawą. Bombka ręcznie pomalowana oraz ozdobiona brokatem. W całości wykonana w Polsce. Muchomorki mogą nieznacznie różnić się od siebie kształtem oraz wielkością, ponieważ każdy z nich został uformowany ze szkła ręcznie, bez użycia formy.

22,00 zł Brutto
  • Nowy produkt
  • Obecnie brak na stanie

BOMBKA KRASNAL

Ręcznie wykonana oraz dekorowana szklana bombka formowa w kształcie Krasnala trzymającego kilof i latarenkę. Krasnal pomalowany błyszczącymi lakierami w kolorze czerwonym i niebieskim, ze starannie wykonanymi detalami. Bombka ozdobiona połyskującym brokatem. W całości wykonana w Polsce.

36,00 zł Brutto
  • Nowy produkt

BOMBKA MOTYL

Ręcznie wykonana oraz dekorowana szklana bombka formowa w kształcie motyla. Tułów w kolorze złotobrązowym, skrzydła zielono-pomarańczowe. Bombka ręcznie pomalowana oraz ozdobiona pięknie połyskującym brokatem. W całości wykonana w Polsce. 

22,00 zł Brutto
  • Nowy produkt

BOMBKA BAŁWANEK W SZALIKU

Szklana bombka w kształcie bałwanka. Bałwanek w kolorze srebrzystobiałym, z czerwoną czapeczką i melanżowym szalikiem (przykładowe kolory widoczne na zdjęciach). Bombka ręcznie pomalowana oraz ozdobiona pięknie połyskującym brokatem. W całości wykonana w Polsce. Bałwanki mogą nieznacznie różnić się od siebie kształtem oraz wielkością, ponieważ każdy z nich został uformowany ze szkła ręcznie,...

30,00 zł Brutto
  • Nowy produkt

BOMBKA MIŚ

Ręcznie wykonana oraz dekorowana szklana bombka formowa w kształcie misia. Miś w kolorze brązowym, ubrany w czapkę i kubraczek Św. Mikołaja. Ozdobiony błyszczącym brokatem oraz brokatowymi igiełkami. W całości wykonany w Polsce. 

34,00 zł Brutto