Zwierzęta Jest 29 produktów.

Szklane bombki formowe w kształcie zwierząt

Aktywne filtry

BOMBKA PIES BASSET

Ręcznie wykonana szklana bombka formowa w kształcie psa rasy basset. Pies ma na szyi czerwoną obrożę z przywieszką "brylancikiem". Bombka została ręcznie pomalowana matowymi lakierami w typowych dla tej rasy kolorach i ozdobiona brokatem. Wykonana w Polsce.

38,00 zł Brutto
  • Obecnie brak na stanie

BOMBKA PINGWIN

Szklana bombka w kształcie pingwina we fraku. Frak w kolorze czarnym, z białymi detalami; błękitna, brokatowa kamizelka. Bombka ręcznie pomalowana oraz ozdobiona pięknie połyskującym brokatem. W całości wykonana w Polsce. Pingwinki mogą nieznacznie różnić się od siebie kształtem oraz wielkością, ponieważ każdy z nich został uformowany ze szkła ręcznie, bez użycia formy.

30,00 zł Brutto

BOMBKA MIŚ

Ręcznie wykonana oraz dekorowana szklana bombka formowa w kształcie misia. Miś w kolorze brązowym, ubrany w czapkę i kubraczek Św. Mikołaja. Ozdobiony błyszczącym brokatem oraz brokatowymi igiełkami. W całości wykonany w Polsce. 

34,00 zł Brutto

BOMBKA MOTYL

Ręcznie wykonana oraz dekorowana szklana bombka formowa w kształcie motyla. Tułów w kolorze złotobrązowym, skrzydła zielono-pomarańczowe. Bombka ręcznie pomalowana oraz ozdobiona pięknie połyskującym brokatem. W całości wykonana w Polsce. 

22,00 zł Brutto
  • Obecnie brak na stanie

BOMBKA MOTYL II

Ręcznie wykonana oraz dekorowana szklana bombka formowa w kształcie motyla. Tułów w kolorze złotobrązowym, skrzydła zielono-turkusowe. Bombka ręcznie pomalowana oraz ozdobiona brokatem. W całości wykonana w Polsce.

22,00 zł Brutto