Najczęściej kupowane Jest 80 produktów.

Aktywne filtry

BOMBKA PINGWIN

Szklana bombka w kształcie pingwina we fraku. Frak w kolorze czarnym, z białymi detalami; błękitna, brokatowa kamizelka. Bombka ręcznie pomalowana oraz ozdobiona pięknie połyskującym brokatem. W całości wykonana w Polsce. Pingwinki mogą nieznacznie różnić się od siebie kształtem oraz wielkością, ponieważ każdy z nich został uformowany ze szkła ręcznie, bez użycia formy.

38,00 zł Brutto

BOMBKA MUCHOMOR

Szklana bombka w kształcie muchomora na długiej nóżce. Grzybek w kolorze czerwonym błyszczącym, z białymi brokatowymi kropkami, nóżka biała z brokatową trawą. Bombka ręcznie pomalowana oraz ozdobiona brokatem. W całości wykonana w Polsce. Muchomorki mogą nieznacznie różnić się od siebie kształtem oraz wielkością, ponieważ każdy z nich został uformowany ze szkła ręcznie, bez użycia formy.

25,00 zł Brutto
  • Obecnie brak na stanie

BOMBKA MIŚ PANDA

Ręcznie wykonana oraz dekorowana szklana bombka formowa w kształcie pandy. Miś w kolorze czarno-białym, ubrany w czapkę i kubraczek Św. Mikołaja. Ozdobiony błyszczącym brokatem oraz brokatowymi igiełkami. W całości wykonany w Polsce. 

40,00 zł Brutto

BOMBKA PODKOWA

Ręcznie wykonana szklana bombka formowa w kształcie podkowy. Z jednej strony namalowany jest stroik z gwiazdy betlejemskiej z dwoma świecami, z drugiej zimowy pejzaż. Bombka ręcznie malowana oraz dekorowana brokatem i drobnymi złotymi kuleczkami. W całości wykonana w Polsce. Zapakowana w kartonowe pudełko z przezroczystą szybką.

45,00 zł Brutto

BOMBKA MIŚ

Ręcznie wykonana oraz dekorowana szklana bombka formowa w kształcie misia. Miś w kolorze brązowym, ubrany w czapkę i kubraczek Św. Mikołaja. Ozdobiony błyszczącym brokatem oraz brokatowymi igiełkami. W całości wykonany w Polsce. 

40,00 zł Brutto