Najczęściej kupowane Jest 56 produktów.

  • Obecnie brak na stanie

BOMBKA MUCHOMOR

Szklana bombka w kształcie muchomora na długiej nóżce. Grzybek w kolorze czerwonym z białymi brokatowymi kropkami, nóżka srebrzystobiała z brokatową trawą. Bombka ręcznie pomalowana oraz ozdobiona brokatem. W całości wykonana w Polsce. Muchomorki mogą nieznacznie różnić się od siebie kształtem oraz wielkością, ponieważ każdy z nich został uformowany ze szkła ręcznie, bez użycia formy.

22,00 zł Brutto
  • Obecnie brak na stanie

BOMBKA PINGWIN

Szklana bombka w kształcie pingwina we fraku. Frak w kolorze czarnym, z białymi detalami; błękitna, brokatowa kamizelka. Bombka ręcznie pomalowana oraz ozdobiona pięknie połyskującym brokatem. W całości wykonana w Polsce. Pingwinki mogą nieznacznie różnić się od siebie kształtem oraz wielkością, ponieważ każdy z nich został uformowany ze szkła ręcznie, bez użycia formy.

30,00 zł Brutto
  • Obecnie brak na stanie

BOMBKA BAŁWANEK W SZALIKU

Szklana bombka w kształcie bałwanka. Bałwanek w kolorze srebrzystobiałym, z czerwoną czapeczką i melanżowym szalikiem (przykładowe kolory widoczne na zdjęciach). Bombka ręcznie pomalowana oraz ozdobiona pięknie połyskującym brokatem. W całości wykonana w Polsce. Bałwanki mogą nieznacznie różnić się od siebie kształtem oraz wielkością, ponieważ każdy z nich został uformowany ze szkła ręcznie,...

30,00 zł Brutto

BOMBKA MIŚ

Ręcznie wykonana oraz dekorowana szklana bombka formowa w kształcie misia. Miś w kolorze brązowym, ubrany w czapkę i kubraczek Św. Mikołaja. Ozdobiony błyszczącym brokatem oraz brokatowymi igiełkami. W całości wykonany w Polsce. 

34,00 zł Brutto
  • Obecnie brak na stanie

BOMBKA KLAUN

Ręcznie wykonana oraz dekorowana szklana bombka formowa w kształcie stojącego klauna. Pomalowana lakierami w intensywnych odcieniach fuksji, zieleni oraz czerwieni, ozdobiona kolorowymi kropeczkami oraz brokatem. Bombka w całości wykonana w Polsce.

41,00 zł Brutto