Najczęściej kupowane Jest 25 produktów.

  • Nowy produkt

BOMBKA MUCHOMOR

Szklana bombka w kształcie muchomora na długiej nóżce. Grzybek w kolorze czerwonym z białymi brokatowymi kropkami, nóżka srebrzystobiała z brokatową trawą. Bombka ręcznie pomalowana oraz ozdobiona brokatem. W całości wykonana w Polsce. Muchomorki mogą nieznacznie różnić się od siebie kształtem oraz wielkością, ponieważ każdy z nich został uformowany ze szkła ręcznie, bez użycia formy.

22,00 zł Brutto
  • Nowy produkt

BOMBKA KRASNAL

Ręcznie wykonana oraz dekorowana szklana bombka formowa w kształcie Krasnala trzymającego kilof i latarenkę. Krasnal pomalowany błyszczącymi lakierami w kolorze czerwonym i niebieskim, ze starannie wykonanymi detalami. Bombka ozdobiona połyskującym brokatem. W całości wykonana w Polsce.

36,00 zł Brutto

BOMBKA KLAUN

Ręcznie wykonana oraz dekorowana szklana bombka formowa w kształcie stojącego klauna. Pomalowana lakierami w intensywnych odcieniach fuksji, zieleni oraz czerwieni, ozdobiona kolorowymi kropeczkami oraz brokatem. Bombka w całości wykonana w Polsce.

41,00 zł Brutto

BOMBKA PIES BASSET

Ręcznie wykonana szklana bombka formowa w kształcie psa rasy basset. Pies ma na szyi czerwoną obrożę z przywieszką "brylancikiem". Bombka została ręcznie pomalowana matowymi lakierami w typowych dla tej rasy kolorach i ozdobiona brokatem. Wykonana w Polsce.

38,00 zł Brutto