Grzybki Jest 4 produktów.

Aktywne filtry

BOMBKA MUCHOMOR

Szklana bombka w kształcie muchomora na długiej nóżce. Grzybek w kolorze czerwonym błyszczącym, z białymi brokatowymi kropkami, nóżka biała z brokatową trawą. Bombka ręcznie pomalowana oraz ozdobiona brokatem. W całości wykonana w Polsce. Muchomorki mogą nieznacznie różnić się od siebie kształtem oraz wielkością, ponieważ każdy z nich został uformowany ze szkła ręcznie, bez użycia formy.

25,00 zł Brutto

BOMBKA MUCHOMOR Z GWIAZDĄ BETLEJEMSKĄ

Szklana bombka w kształcie muchomorka. Grzybek w kolorze czerwonym z kropkami z białych perełek, nóżka kremowa z namalowaną gwiazdą betlejemską. Muchomorek ozdobiony jest wypukłym złotym ornamentem wykończonym drobnymi złotymi kuleczkami. Bombka ręcznie pomalowana oraz ozdobiona brokatem. W całości wykonana w Polsce. Grzybki mogą nieznacznie różnić się od siebie kształtem oraz wielkością,...

35,00 zł Brutto

BOMBKA GRZYBEK DOMEK

Szklana bombka w kształcie grzybka-domku. Grzybek w kolorze brązowym z kremową nóżką, z namalowanymi drzwiami i okienkami oraz gałązkami ostrokrzewu. Bombka ręcznie pomalowana oraz ozdobiona brokatem. W całości wykonana w Polsce. Grzybki mogą nieznacznie różnić się od siebie kształtem oraz wielkością, ponieważ każdy z nich został uformowany ze szkła ręcznie, bez użycia formy.

32,00 zł Brutto
  • Nowy

BOMBKA MUCHOMOR MAT

Szklana bombka w kształcie muchomora na długiej nóżce. Grzybek w kolorze czerwonym matowym z białymi brokatowymi kropkami, nóżka biała z brokatową trawą. Bombka ręcznie pomalowana oraz ozdobiona brokatem. W całości wykonana w Polsce. Muchomorki mogą nieznacznie różnić się od siebie kształtem oraz wielkością, ponieważ każdy z nich został uformowany ze szkła ręcznie, bez użycia formy.

25,00 zł Brutto